18-20 Ağustos 2017 tarihinde Dalaman Belediyesi, Kariayolu Derneği ve ÜniKamp paydaşlarımızla  ortaklaşa düzenlendiğimiz dalaman Sarsala koyundaki   Karia kampı etkinliğine 500 yakın doğa sever   misafirimiz katıldı.

Kariayolu Derneği Geçici Yönetim Kurulu Başkanı Turan Bulut yaptığı yazılı açıklamada “Karia coğrafyasının, karia yolunun tanıtımı ve alternatif sürdürülebilir turizm için doğa sporları etkinlikleri düzenleyen kariayolu derneği dalaman’da Lydai antik kentine tanıtım amaçlı karia kamp ekinliği  tertipledi.

Kamp etkinliği içerisinde ilkyadım dersleri, kamp ateşi başında sohbet ve müzik, iki gün gece sineması, doğa yürüyüşü atölyelerimiz vardı.

Tanıtım amaçlı Sosyal sorumluluk;  Karia kamp projemizi Dalaman Kaymakamlığına ve Dalaman Belediye Başkanlığına anlattığımızda olumlu karşıladılar ve bize sahip çıktılar. Etkinliğimizin her aşamasında kendilerinin  bize sundukları hizmetlerin güvenini tüm misafirlerimiz yaşadı. Özellikle doğa sever üniversite öğrencilerimiz kanalı ile tanıtım daha değer kazanacağını tahmin ediyoruz. Egenin misafirperverliği ile  İlçemizi ziyaret eden bu misafirlerimizi ağırladık ve mutlu olarak  vedalaştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir